3 Mayıs Türkçülük Bayramı tüm Türklerin Bayramıdır


Tüm dünya Türkçülerin kutsal 3 Mayıs Türkçülük bayramını, kutlar bu bayramı büyük Türkçülük bayrağı altında tüm dünya Türkleri ile birlikte kutlamayı ümit ederiz.. 

Bugünün Milliyetçi Türk kuşaklarımız, gelecek mutlu, parlak yeni doğacak olan Milli Günlerimiz, Türkçülük güneşinin var olması, milli yüce, mutlu yarınların Türkçülük duygusuyla Coşan yürekler, Türk şehitlerinin kanıyla her zaman tüm Turan ellerinde, Türk dünyasında, bağımsızlık kurtuluşa doğru gönüllerde umutlar besleyerek erlerimizi , gençlerimizi birlik bir aşk yolunda toplanmaya çağırmaktadır. 

Türk Gençlerimizin yeni parlak gelecekte günlerede doğacak varlık, birlik gönülleri Türkçülük, Turancılık, atarak birlik, beraberlik için yürümekle Türk Milletimiz, doğru Türk insanlarımız müjdeler dolu yarınları beklemekle ümitlerin bir an önce gerçekleşmesini şimdiden kutlamaktadırlar. 

Bu ülkücü erler, gençlerimiz, Anavatan, Türkiye, Türk dünyası devleti için, çalışmakla büyük Türk milleti için, mücadele etmekle, yoluna milli Türkçülük Prensiplerine sürekli olarak devam etmektedir. Ve her an bu mücadele yolda kendisini adamaya hazır durmaktadır.

Bu günde Türkçülük duygusuyla, yetişen ülkücü erlerimiz, Türkiye için ve Tutsak Dünya Türklerinin geleceği için, çapalar, yorgunluk, göstermekle, davalarını sürdürmek, tam uzaya doğru düz doğru yollarını seçmektedirler. 

Üzerimize düsen sağlam, kutsal görev, bu arı, temiz gençlere sahip çıkarak, ellerinden tutmakla, yetiştirmeliyiz bu milli davaya sarılmalarına çabalar göstermeliyiz. 

Biz milli mücadele dolu yolumuza doğru yürümekle, mücadeleyi Türk şehitlerimizin kanlarıyla sürdürmekle, hapishane, İdam korku, işkence, zulüm bizleri yıldırmadan, üzerimize düşün görevlerimizi başararak tüm dünya düşmanları, ,işbirlikçileri, hainleri bizleri yıldırmayacaktır. 

Milli Türkçülük görevimizi başarmakla, yeni ufuklara doğru, parlak güneş gibi gök yüzünden doğarak canlanmakla, Irak, Kerkük Türkleri, ve dünya Türkleri ile olmak üzere, dünyanın bir çoğunluğu ve büyük bölümü Ülkücü, Türkçü, ALPERENLER Turancıdır, buna karşın, Irak Türklerinin vermiş oldukları, yıllardan beri milli Mücadelede binlerce Şehitleri bu davanın kanıtıdır, eski Yıllarından başlayarak 1959 yılında düşmanlar tarafında, çok sayıda katliamlar, soykırımlar başlanmıştır, Bunun yoğunu da, 1959 – 1970-1980 den günümüze kadar zulüm işkence idamlar toplu şekilde cellatlar, ve kıyıcı Saddamcılar ve öteki işbirlikçiler, düşmanlar tarafından sürmektedir. 

Irak Türklerinden sayısız Ülkücü atılgan, yiğit mert insanlarımız yıllar boyu Hapishaneye atılarak, kan, canlarını Turancılık, Türkiye, Türkçülük uğrunda vererek, yollarından dönmeden türlü işkenceyle idam olmuşlardır.. 
Irak Türkleri yanında İran, Uygur Türkistan, Suriye, Azerbaycan Hocalı, Karabağ, Kıbrıs ve tüm dünya Türkleri Bu günde gönlümüzü açarak, ne mutlu bizlere çok sayıda baba yiğitleri görmekle, Türk 
Vatanına, devletine, büyük Türk milletine, âşık sevdalı olmakla, Ay yıldız Bayrağımıza vurgun olmakla, tüm zalim düşmanlara karşı durarak kanımızı adak vermek, canimizi kurşuna hazır diye tutmuştuk ve tutacağız, ne mutluda bizler için bu uğurda kan, can verip ölmeye. 

Artık Türkçülük bayrağını, yere düşürmeden, ülkücüler ölüme karşı duran milliyetçi vefalı temiz sağlam Türkler vardır, büyük Türk milletimizi yok etmeyi çalışan düşmanlar, isteyerek girişmiş oldukları her türlü baskı zulüm, hıyanet, işkence, eylemlerine karşı, milletimizin ülkücüleri Türkçüleri, yapmış oldukları Mücadelelerle, Türk milletini, düşkün, zayıf, aciz, durumdan kurtarması için, ve eskiden olduğu gibi, tekrar parlak büyük uzaya ulaşması için, kuşaklarımız mücadele etmekle çalışmaktadırlar, yorulmaktadırlar. Çünkü Türk Milleti büyük millettir ve sonsuza dek büyük kalacaktır. 

Türkçülük bayramını, yaşamakla, Alparslan Türkeş söylemiş olduğu gibi, (Biz Türk’üz ,Türkçüyüz ve daim Kürkçü kalacağız ) . 

Bizim için Türkçülük, bir kan, bir yol ilke doğru, ölüm kalım, dünya Tutsak Türklerin kurtuluşu özgürlük, bağımsızlık meselesidir. 

Biz azaltan Türkçü değil. Çoğalan ve çoğaltan Türküyüz ve her zaman bu doğrulukta çalışacağız… 

3 Mayıs 1944 rahmetli Alparslan Türkeş, bu gün verilen bildiriye göre Türkçülük, Turancılıkla ilgili tutuklanmıştır. 

3 Mayıs mahkeme olarak sokaklar doluydu ve mahkemenin sonucunu ülkücüler beklemekteydi. 

Türk gençleri, büyük bir sevinçle, her yere dökülerek, tutuklamalar başlamakla, büyük Kürkçü Nihal Atsız gözaltına alınarak, evi aranarak mektup yazılarına, kitaplarına el koyuldu. 

İşbirlikçilerin konuşması, Turan ülkesini, savunanları suçlamakla, Sovyetler komünistlere yakın olması için, ırkçı, Turancı, Türkçü demiş olduğu insanları, karamıştı ve milliyetçilikten, tutuklanalar serbest olmuşlardır. 

Türkçülüğün atası Nihal Atsızın evinde yapılan arama, ve Türkeş’in evini aramada yazmış olduğu mektuplar yazılar ele düşerek büyük bir suç olmuştu .. 

Alparslan Türkeş onu 14 milli birlik komitesi üyeleriyle, ve değişik görevlerle 13 Kasım 1960 de yurt dişi Hindistan’a göndermekle tüm İdeallerinden oydurulmuştu. 

Onun düşünceleri, devletin bütün önemli, yerlerinde, iyi, sağlam yetişmiş, Milliyetçi, Türklerin bulunması gerektir ve Türkiye sinirleri dışında kalan tutsak Türklerle ilgilenmek, zalim düşman pençesinden kurtulması özgür, Bağımsız olmasıdır. 

Alparslan Türkeş 29 Ekim 1944 de mahkemeye çıkarak sorgulandı, ona ırkçılık ve Türkçülük, Turancılık, vatan hainliği ile suçlanarak. 

Bizlerde Irak rejimi tarafından, Kerkük Irak Türkleri olarak, Türkçülükten, Turancılıktan, Türkiye’den ve vatan hainliği suçuyla uzun yıllar hapishaneye atılarak, çok sayıda aydın, kültürlü, temiz, atılgan Türkçülük için, ölen insanlarımız, kurşuna dizilerek, idam olmuşlardır. 

Bizler milletimizi, Kerkük ile, başka Türkmen köy, bölge, ilçe topraklarımızı, severek bunun karşında, malimizi, kanımızı verdik, her türlü işkence, zulüm, baskı uzaklaşmaya, sürgüne rağmen, göz açtırmadılar. 

Irak’ta yaşamakta olan düşmanlar, bizlere düşman gözü ile bakarak, 14 Temmuz Abdülkerim kasım rejimi zamanında, kıyıcıların işlemiş oldukları, Kerkük katliamını bilmeyen kimse yoktur, Türkçülük, Turancılık Türk olmaktan dolayı, sayısız Kerkük Türklerini yerde sürüklemekle, etini bile keserek ağaçlara astılar, yaşlı, kadın,çocuk bilmeden, zavallı, kimsesiz, Türkleri, ters yöne giden arabalara bağlayarak, ikiye böldüler, bunları yapanlar cezalar nasıl olursa verildi ve verilecektir. 

İdam şehit olanların arasında, Ata Hayrullah, Ihsan Hayrullah, Kasım Neftçi, Zühir Çaycı ve başkaları da vardır… 

Ve Erbil Türk şehrinde Milliyetçi, Türkçü Erbil, Kerkük ve başka Irak Türklerine, Zulüm, işkence baskısı artarak, ço Türkler idam olmuşlardır. Birçok kuruluşlarımıza saldırıya uğramıştır. 

Türk milletini sevmeyenler Türk milletinin ne kadar dünyada büyük olduğunu da iyice bilmektedirler. Mustafa Ata Türkün kutsal sözü, bir Türk on düşmana bedeldir Bir Türk dünyaya bedeldir ..Ve Ne mutlu Türküm söylemesini göstermektedir.. 

Türkün değerini..Biz Türkler büyük milletimizin Türklüğümüzü ulu yüce tarihimizden öğrenmekle tüm Türk dünyasıyla güvenç doymakta kanımızı , canimizi vermek geleceğin ışığı şimdiden önümüzde aydınlanmaktadır. 
Hayatlarını çıkarlarını düşünmeyen Nihal Atsız, Alparslan, Türkeş tutsak mazlum kimsesiz Türklerin özgürlük, bağımsızlığın kazanmak için üstün çabalar harcamakla Turancılıkla ilgili arkadaşlarıyla 29 Mart 1957de sonuç 23 sanıktan 8-9 kişi serbest etmiş diğerlerde 10 yıla kadar hapis cezalar almışlardır. 

Alparslan Türkeş 9 ay 10 gün ile yargılanmıştır. 1970 Yıllarında Irak hükümeti ile Türk hükümeti arasında Eğitim anlaşması olmuştur Iraklı Türkler Türkiye’de eğitim okumak görmeye başlamıştı onlara kucak açan ülkücülerde birlikte Türkçülük için çalışmaya başlamışlardır.Ve bütün dünya Türklerinin özgür insan haklarına sahip olarak mutlu bir yaşam sürdürmesiyle bağımsızlıklarına özgürlüklerine Türk topluluğu ezilerek yok olmalarına çalışan katil kıyıcı rejimlere , Birleşmiş milletler anayasası ve insan hakları Evrensel bildiriler çerçevesi içinde insanca yaşamak haklarından yararlanmaları ,Çünkü 
kalbimizde yaşayan tüm Türklerin anavatanları Türkiye olmakla Türkiyesiz hiç bir Türk toplumu olmayacak , kurtuluş güneşinin dogmasını bekleyerek göklerimizde yıldızlar bile ışıksız ,Fersiz mehtap sönük kuşları göçmüş çiçek gülleri solgun , Kötü rejimler tutsak Türklerin üzgün çileli geceleri bitmekle dağlar gibi Türk kahramanlarının yiğit erlerinin yüzlerinde gönüllerinde millet Türkçülük sevgisini 
taşmakla gözlerinde ışık mertlik sertlik duygular taşmakla davasını ruhuyla sürdürmüştü idam hapsa işkenceye günlerce aç susuz kalmakla perişan duruma düşmüştü.. 

Bizim dava hakli Türkçülük sağlam doğru ruhsal bir dava sayılmaktadır.. 
Irak Kerkük Türklerinin davası büyük Türk dünyası doğru şerefli baskı zulüm içinde yaşayan tutsak Türk milletinin milli davası olarak kıyıcı düşmanlar tarafından çiğnetme soykırım katliamlar yapılan haklarını savunma davasıdır bu dava Ahlak onur, töre 9 Işık prensibine Türkçülük şuuruna gücüne doğru milletten çıkan ilkelere dayanmakla dünyanın her neresinde bir Türk varsa davamız Ülkücülük, ilkemiz oradan başlamaktadır, ve ona inanmaktayiz.
Bizim Türkler cesur, atılgan, yiğit milleti için yurdunun bir karış toprağı , bayrağı için idealler için canını özveri etmekten ölse bile çekinmeyecek kadar vefalı, yiğittir, korkmadan atılgandı, Milletimiz görevlerini içten yerine getirmekle, düz yoluna hareket ederek, genç aydınlarımız ister Kerküklü, Erbil’i ,Musullu, Telaferli, Altunköprü ,Tuzhurmatu ve başka Türkmen yerlerimiz olsun tümü 
gerçek ülkücüdürler ve her zamanda Türk milleti uğrunda mücadele içinde çalışmaktaydılar, her bir Türk dünyasında Türk kardeşlerine can , kan vermeye hazırdırlar… 

Büyük milletimizin her zaman gönlünde doğru sevgi yaşamakla buna karşın yolumuz her zaman ALLAH KURAN İSLAM, Türkçülük, Turancılık yolundan ayrılmayacaktır… 
Bu Türkçülük 3 Mayıs Bayramımızı yakında tüm özgür olup bağımsızlığına kavuşacak tüm dünya Türkleri ile beraber birlikte Al bayrağımız ile kutlamayı ümit ederiz.. 

ULU TANRI BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN VE YÜCELTSİN

Sadun KÖPRÜLÜ

Reklamlar

2 Yanıt

  1. 3 Mayıs Türk soylu andalarımıza kutlu olsun.TÜRKÜZ.TÜRKÇÜYÜZ.ATATÜRKÇÜYÜZ..NE MUTLU TÜRK OLANA

  2. milletimize kutlu olsun.

    Ne Mutlu Türk’üm Diyene.
    M.K. Atatürk

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: