Türk Mitolojisi


Türk Mitolojisi

1Bölüm

2Bölüm

3Bölüm

4Bölüm

5Bölüm

Bookmark and Share

Reklamlar

Bir Yanıt

 1. Mitoloji gercek tarihi olmayanlarin hikayesel,hatta masalsi tarihleridir oysa biz tüm gercekligimizle ve tüm bizi inkara calisanlarin inkarina ragmen Er gibi gercek meydandayiz vardik varolacagiz ve halen variz mitolojiye uyduruk masallara hicmi hic ihtiyacimiz olmadi sadece bizim hakikatimize insanlik ailesi vakif olsalar cümlesi asil öz gercek Atalarinin önünde reddi mirsalarindan dolayi utanc ve ezilkik icinde önümüzde diz cöker af dilerlerdi.
  Ne demisler Hazreti Fahri-Kainat-Efendimiz.A.S. sen affet bilselerdi yaparlar miydi…!
  Bilmiyorlar öyle bilinsin istenildigi icin öyle bildiler bilecekleri günde gelicek elbet bir gün bugün olmazsa yarin ama mutlaka Hakkin Hakikati ilel ebet balcikla sivanamaz sivansada bir gün gelir bir Hakikat davasi güden bir gönül Eri cikar meydana ve Hakikat tüm ciplakligiyla zuhur ediverir karsilarinda.
  Allah Türkün hakikatini karartanlarin iki cihanda yüzünü karartacak elmi yaman beymi yaman ozaman belli olacak kaldirin onurlu Arsin diregi olan su mübarek Türk basinizi saklayan inkar eden karartan küfründe israr edenler senin sanli basin önünde diz cöküp yere bakmaya mecburlar ar sahibi olanlar en azindan utanclarindan o Arsi basinda tasiyan onurlu Türk atasinin önünde pismanlik ve eziklikle basini o gün geldiginde yerden kaldiramayacak yarin hak divaninda dik duramayacak Hak kendi Hakikatini Dostu Türk üzerinden tün inkarcilarada reddi imkansiz bicimde acinca pismanlikda para etmiyecek. Türkü Türkün hakikatini inkar Hakki ve Hakkin Hakikatini inkar olucagi icin o gün gelmeden dönüs yapmaya su Hazreti TÜRK den af dilemeye calisin dah henüz cok gec degil kervan henüz göcmedi. Yoksa GÖCTÜ KERVAN KALDIK DAGLAR BASINDA diye dövümek yerinmek hic bir seyi degistirmeyecek.INSANLAR (MÜMINLER ) UYKUDADIR ANCAK ÖLÜM GELDIGINDE UYANACAKLAR.
  ÖLMEDEN ÖNCE ÖLMENIN SIRRINA ERENLER ERENLER TÜRKÜN SIRRINADA ERDILER.
  Selam ve selat o sirra eren gercek Erenlerin üzerine olsun.
  HUUU Türkün Erlerinin demine HUUU.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: